Soru ve isteklerinizi en hızlı bir şekilde cevaplayacak ekimiz taleplerinizi beklemektedir.

0216 589 93 33  

İstanbul Temizlik

Temizlikçi Kadın istanbul

İstanbul Daire Temizlik Şirketleri

İstanbul Eşyalı Ev Temizliği

İstanbul Endüstriyel Temizlik

İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri

Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri

Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası

Maltepe Halı Yıkama Yerleri

İstanbul Halı Yıkama Firmaları

Maltepe Ev Temizlik Firmaları

Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri

Cam ve Dış Cephe Temizliği

İstanbul Gündelikçi Temizlik

Fabrika Temizliği Şirketleri

Zemin Temizliği Firmaları

Hastane Temizliği Şirketleri

Okul, Dersane Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Daire Temizliği

İstanbul İlaçlama Şirketleri

İstanbul Plaza Temizliği

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Gemi, Yat Temizliği

İstanbul İşyeri Temizliği

Cami, İbadethane Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Firmaları

İstanbul Temizlik Hizmetleri

İstanbul temizlik işi şirketleri


Müşteri hizmetleri departmanımıza online olunan her an bağlanabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

ANA YIKAMA

50 cm. çapında 4 adet fırçadan oluşur. Halı ana yıkama borusundan geçtiğinde programdan ana yıkama zamanı çalışır. Halı ana yıkama fırçalarının ortasına geldiğinde pnömatik baskılı fırça gurubu ayarlanan kg.da halıya baskı yaparak fırçalamaya başlar. İstenirse fırçaların merkezinden su ve deterjan verilebilir. Fırça gurubu her kalınlıkta halıya aynı oranda baskı yapar. İstenirse halının cinsine göre baskı fırça başına 50 kg. kadar ayarlanabilir. Ana yıkama fırçaları halının derinlemesine temizliğini yapar.

DURULAMA

Ana yıkama gurubu gibi 4 adet 50 cm. fırçadan oluşur. Fırçalar yanyana dizilmiştir, durulama giriş borusuna gelen halı durulama fırçalarının çalışma zamanını başlatır. Durulama fırçalarınada istenen oranda baskı uygulanabilir. Durulama fırçalarının merkezinden durulama suyu verilir. Dönmeyle birlikte durulama suları makinanın iki yanında bulunanan su kanallarına boşaltır. 5 derece eğimden dolayı tüm su ve köpük makinanın önünde bulunan su toplama havuzuna akar. Oradan boru ile tahliye olur.

GELBERİLİ VAKUM

Durulama fırçalarından geçen halı bantta ilerleyerek vakum başlama borularının altına gelir. Halı borunun altına girdiğinde programdan vakum başlama zamanı çalışır. Halı vakum emişin ortasına geldiğinde vakum 50 kg. baskı yaparak halı genişliğince sağa sola ilerlemeye başlar. Vakumlu modellerde gelberi sıyırıcılarının uçlarında bulunanan emiciler çıkan suyu hav, kıl, yün gibi yabancı maddelerle birlikte vakum deposuna çeker, halı vakumdan geçtiğinde vakum otomatik olarak makinanın tam ortasına gelerek durur ve emici ve sıyırıcıları yukarı kaldırır. Vakum deposuna toplanan kirli su, vakum durduğunda otomatik olarak tahliye olur, vakum tekrar çalıştığında tahliye durur.

RULO SARMA

Ana yıkamada deterjan ve kirleri iyice çözülen, durulamada bol su ile durulaması yapılan, gelberi ile suları sıyrılan, çıkan suları vakumlananan, yumuşatıcı ve kokusu verilen halı sıkmaya verilmek üzere sarım borusu ile rulo haline getirilir.

makine halısı nasıl yıkanır

Makine Halısı nasıl yıkanır

 

 
Evinizde ve işyerinizde elektrik süpürgüleriyle yapılan temizlik yüzeyseldir. Bu işlem halıların dibindeki tozları, kumları ve halı akarlarının temizlenmesinde yetersiz kalır. Bunun sonucunda halı akarlarının üremesine elverişli ortam sağlanmış olur. Bunun sonucunda bir takım alerjik rahatsızlıklara yol açabilir. Bu durum sıklıkla görülmektedir. Düzenli aralıklarla süpürülen halılarda bile bu problemler vardır. Temizleme işlemi bu sebeble önce toz ve kumun alınması ile başlamaktadır. Poliüretan özel çırpıcıların kullanıldığı toz alma makinesinde,hassas çırpma,vibrasyon ve vakum uygulamalarıyla toz ve kum halıdan uzaklaştırılır. Toz ve kum alınmadan önce yıkamak asla gerçek temizlik sağlamaz.
 
 
 

 

 
       

İstanbul Temizlik Temizlikçi Kadın istanbul İstanbul Daire Temizlik Şirketleri İstanbul Eşyalı Ev Temizliği İstanbul Endüstriyel Temizlik İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası Maltepe Halı Yıkama Yerleri İstanbul Halı Yıkama Firmaları Maltepe Ev Temizlik Firmaları Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri Cam ve Dış Cephe Temizliği İstanbul Gündelikçi Temizlik Fabrika Temizliği Şirketleri Zemin Temizliği Firmaları Hastane Temizliği Şirketleri Okul, Dersane Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat Sonrası Daire Temizliği İstanbul İlaçlama Şirketleri İstanbul Plaza Temizliği İstanbul Villa Temizliği İstanbul Gemi, Yat Temizliği İstanbul İşyeri Temizliği Cami, İbadethane Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri İstanbul Temizlik Firmaları İstanbul Temizlik Hizmetleri İstanbul temizlik işi şirketleri