Soru ve isteklerinizi en hızlı bir şekilde cevaplayacak ekimiz taleplerinizi beklemektedir.

0216 589 93 33  

İstanbul Temizlik

Temizlikçi Kadın istanbul

İstanbul Daire Temizlik Şirketleri

İstanbul Eşyalı Ev Temizliği

İstanbul Endüstriyel Temizlik

İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri

Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri

Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası

Maltepe Halı Yıkama Yerleri

İstanbul Halı Yıkama Firmaları

Maltepe Ev Temizlik Firmaları

Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri

Cam ve Dış Cephe Temizliği

İstanbul Gündelikçi Temizlik

Fabrika Temizliği Şirketleri

Zemin Temizliği Firmaları

Hastane Temizliği Şirketleri

Okul, Dersane Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Daire Temizliği

İstanbul İlaçlama Şirketleri

İstanbul Plaza Temizliği

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Gemi, Yat Temizliği

İstanbul İşyeri Temizliği

Cami, İbadethane Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Firmaları

İstanbul Temizlik Hizmetleri

İstanbul temizlik işi şirketleri


Müşteri hizmetleri departmanımıza online olunan her an bağlanabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

anadolu yakası ev temizliği

        Anadolu Yakası Daire Temizliği Temizlik Şirketi

Ev Temizliği hizmetimizde önceliğimiz müşterimizin beklentilerini karşılamak temiz ve hijyen bir hizmet sunmaktır.

Ev temizlik hizmetimiz ; Eşyalı Ev Temizliği – Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği – İnşaat Sonrası Ev Temizliği olarak gruplandırılarak siz müşterilerimizin talebi doğrultusunda uzman kadromuz ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Anadolu Yakası Eşyalı Ev Temizliği;
- Günlük yapılması gereken ev işlerini kapsar. Camlarınızın iç dış temizliği, Odalarınızın temizliği, Mutfağınızın temizliği, Tuvalet – Banyolarınızın temizliği, Islak ve kuru zeminlerinizin temizliği olarak yapılmaktadır.

Anadolu YakasıTadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği:
- Tadilat sonrası ev temizliği daha detaylı ve derin temizlik işlerini kapsar ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Camlarınızın iç dış temizliği, Odalarınızın temizliği, Mutfağınızın temizliği (Mutfak dolabı iç-dış temizliği, mutfak duvarlarınızın temizliği, beyaz eşyalarınızın altlarının temizliği), Banyonuzun temizliği (Banyo duvarının temizliği, küvet – duşa kabin – lavabo – banyo dolabı – klozetin temizliği), Koltuk takımınızın sanayi tipi vakumlu makine ile yıkanması, Oda duvarlarınızın silinmesi, Islak ve kuru zeminlerinizin temizliği olarak yapılmaktadır.

Anadolu Yakası İnşaat Sonrası Ev Temizliği:
- İnşaatı yeni bitmiş dairelerinizin taşınma işleminden önce yapılan temizlik işlerini kapsar ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Camların inşaat kalıntılarından (cam ve çerçevelerine zarar vermeden) tamamen arındırılması ve temizlenmesi, Islak ve kuru zeminlerin inşaat kalıntılarından zeminlere zarar vermeden gerekli aparatlarla temizliği, Mutfağın komple temizliği, Evin içinde bulunan tüm sabit dolapların iç dış temizliği, Tuvalet ve banyoların komple temizliği olarak yapılmaktadır.

Evinizde nasıl bir temizlik yaptıracağınıza karar verip bizi arayıp bildirmeniz yeterlidir. Siz eş ve dostlarınızla güzel sohbetler yaparken, Okyanus Temizlik ekibimiz evinizi temizleyip size teslim eder.

Anadolu Yakası Temizlik Şirketi Temizlik şirketi ev ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlilik ve titizliğe büyük önem vermektedir. Güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizle hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası Temizlik Şirketi EV TEMİZLİGİ Anadolu Yakası Temizlik Şirketi) VİLLA TEMİZLİĞİ)

Anadolu Yakası Temizlik Şirketitemizlik şirketileri  EV TEMİZLİGİ Anadolu Yakası Temizlik Şirketi VİLLA TEMİZLİĞİ Anadolu Yakası Temizlik Şirketi Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle,hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.Ev temizliği hizmetleri; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.Dayalı döşeli ev temizliği Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Şerifali Ümraniye Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti:

Ev Temizliği özellikle çalışan bayanlar için büyük sorun teşkil etmektedir. Bu sorunun giderilmesinde profesyonel Temizlik Şirketleri Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketi’çözüm ortağınız olarak haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketi olarak hizmetimizde önceliğimiz müşterimizin memnuniyeti ve beklentilerini karşılamak, güvenilir personellerimiz ile temiz ve hijyen bir hizmet sunmaktır.

Ev Temizliği Hizmetinde müşterimizin Temizlik Hizmeti beklentisinin doğrultusunda Günlük Ev Temizliği Hizmeti – Eşyalı Ev Genel Temizliği Hizmeti olarak hizmetlerimizi vermekteyiz.

Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketi’, Ev Temizliği Hizmetini profesyonel personelleri ile titiz, güvenilir ve zamanında hizmetinin vererek evinizin temizliğini gerçekleştirir.

Günlük Ev Temizliği;

Günlük Ev Temizliği hizmetimizde; tecrübeli işini bilen bayan personelimiz tarafından hizmetimiz verilmektedir. Günlük Ev Temizliği Hizmetimiz sizlerin isteği doğrultusunda periyodik olarak da verebilmekteyiz. Hizmetimizden yararlanmak için Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketini arayıp rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Günlük Ev Temizliği Hizmetimizde ;-          Camlarınızın temizliği,-          Odalarınızın temizliği,-          Mutfağınızın temizliği,-          Banyo, tuvalet ve lavabolarınızın temizliği,-          Islak – kuru zeminlerinizin temizliği hizmeti verilmektedir.

Eşyalı Ev Genel Temizliği:

Eşyalı Ev Genel Temizliği Hizmetimiz profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetimizde kullanılacak ekip –ekipman ve temizlik ürünleri Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketitarafından temin edilmektedir.

Eşyalı Ev Genel Temizliği Hizmetimizde:-          Camlarınızın iç dış temizliği,-          Odalarınızın temizliği,-          Mutfağınızın temizliği (Mutfak dolabı iç-dış temizliği, mutfak duvarlarınızın temizliği, beyaz eşyalarınızın altlarının temizliği),-          Banyonuzun temizliği (Banyo duvarının temizliği, küvet – duşa kabin – lavabo – banyo dolabı – klozetin temizliği),-          Koltuk takımınızın sanayi tipi vakumlu makine ile yıkanması,-          Oda duvarlarınızın silinmesi,-          Panjurlarınızın iç-dış temizliği;-          Islak ve kuru zeminlerinizin temizliği olarak yapılmaktadır.

Evinizde nasıl bir Ev Temizliği Hizmeti alacağınıza karar verip Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketini arayıp bildirmeniz yeterlidir. Siz eş ve dostlarınızla güzel sohbetler yaparken, Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketi evinizi temizleyip size teslim eder.

Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için Anadolu Yakası  Ev Temizliği Şirketini 7/24 arayabilirsiniz : 0216 589 93 33

Temizlik Hizmeti : Anadolu Yakası ofis temizliği, Anadolu Yakası koltuk yıkama, Anadolu Yakası ev temizliği, Anadolu Yakası temizlik şirketleri, Anadolu Yakası temizlik firması, Anadolu Yakası temizlik, Anadolu Yakası villa temizliği, Anadolu Yakası bina temizliği, Anadolu Yakası  cam temizliği, Anadolu Yakası inşaat sonrası temizlik, Anadolu Yakası ev temizliği, Anadolu Yakası yerinde halı yıkama, Anadolu Yakası duvardan duvara halı yıkama, Anadolu Yakası koltuk temizliği, Anadolu Yakası fabrika temizliği, Anadolu Yakası günlük ev temizliği, ŞAnadolu Yakası tadilat sonrası temizlik, Anadolu Yakası dış cephe temizliği, Anadolu Yakası cam temizliği, Anadoluyakası parke mermer temizliği, Anadoluyakası zemin temizliği, Anadolu Yakası ilaçlama hizmeti, Anadolu Yakası temizlik personeli temini, Anadolu Yakası genel temizlik,Anadolu Yakası şirket temizliği, Anadolu Yakası yangın sonrası temizlik, Anadolu Yakası temizlik firmaları, Anadolu Yakası otel temizliği, Anadolu Yakası yerinde koltuk yıkama

Temizlik Şirketi Hizmetleri : Anadolu Yakası günlük ev temizliği, Anadolu Yakası ev temizliği, Anadolu Yakası inşaat sonrası temizlik, Anadolu Yakası dış cephe cam temizliği, Anadolu Yakası yerinde halı yıkama, Anadolu Yakası villa temizliği, Anadolu Yakası koltuk yıkama, Anadolu Yakası halı yıkama, Anadolu Yakası ofis temizliği, Anadolu Yakası şirket temizliği, Şerifali Anadolu Yakası genel temizlik, Anadolu Yakası yangın sonrası temizlik, Anadolu Yakası temizlik firmaları, Anadolu Yakası temizlik firması, Anadolu Yakası temizlik şirketleri, Anadolu Yakası temizlik, Anadolu Yakası ev temizlik şirketi, Anadolu Yakası fabrika temizliği, Anadolu Yakası zemin temizliği, Anadolu Yakası cam temizliği, Anadolu Yakası ilaçlama hizmeti, Anadolu Yakası temizlik personeli temini, Anadolu Yakası otel temizliği

       

İstanbul Temizlik Temizlikçi Kadın istanbul İstanbul Daire Temizlik Şirketleri İstanbul Eşyalı Ev Temizliği İstanbul Endüstriyel Temizlik İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası Maltepe Halı Yıkama Yerleri İstanbul Halı Yıkama Firmaları Maltepe Ev Temizlik Firmaları Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri Cam ve Dış Cephe Temizliği İstanbul Gündelikçi Temizlik Fabrika Temizliği Şirketleri Zemin Temizliği Firmaları Hastane Temizliği Şirketleri Okul, Dersane Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat Sonrası Daire Temizliği İstanbul İlaçlama Şirketleri İstanbul Plaza Temizliği İstanbul Villa Temizliği İstanbul Gemi, Yat Temizliği İstanbul İşyeri Temizliği Cami, İbadethane Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri İstanbul Temizlik Firmaları İstanbul Temizlik Hizmetleri İstanbul temizlik işi şirketleri